Dom zdravlja Vlasotince dobio novi ultrazvučni aparat i ambulantno vozilo za prevoz pacijenata

Nastavlja se obnova i opremanje savremenim aparatima neophodnim za zbrinjavanje pacijenata u vlasotinačkom Domu zdravlja.

Dom zdravlja u Vlasotincu dobio je od resornog ministarstva ultrazvučni aparat koji je prilikom posete ovoj ustanovi, u oktobru prošle godine, obećao ministar zdravlja Zlatibor Lončar.

Sopstvenim sredstvima nabavljeno je i vozilo marke pežo bokser, za prevoz pacijenata u druge zdravstvene ustanove.

Novi uređaj i ambulantno vozilo biće predstavljeni u utorak u Vlasotincu u susretu čelnih ljudi opštine Vlasotince i Doma zdravlja sa novinarima.

Check Also

Delovi Leskovca i Vlasotinca u sredu bez struje zbog planiranih radova

Ogranak Elektrodistribucija Leskovac izvodiće radove na redovnim godišnjim revizijima TS 10/0,4 kV u Leskovcu. Zbog …