Akcija „Cvet na dar“ povodom 8. marta u Vlasotincu

Juče su korisnici Centra za decu i omladinu sproveli uličnu akciju pod nazivom „Cvet na dar“, kojom su obeležili 8. mart – Dan žena. Delili su cvetove koje su ručno izradili na radionicama u Dnevnom boravku za decu i omladinu. Nesebičnu pomoć u izradi cvetova korisnici su imali od svojih vaspitačica i negovateljica. Cilj akcije “Cvet na dar“ je da sa jedne strane korisnici usluga postanu vidljivi i budu deo zajednice, a istovremeno su svojim sugrađankama ulepšali Dan žena.

Check Also

Iz gradskog budžeta isplaćene usluge udruženja socijalne zaštite, program „Prestonica kulture 2026“, solidarne pomoći i redovni troškovi u obrazovanju

Iz budžeta Grada Leskovca isplaćeno je danas 10.752.840 dinara. Od ovog iznosa, Udruženju distrofičara Jablaničkog …