RAZBIJENO STAKLO NA PROSTORIJAMA „BOLJE SRBIJE“ u Vlasotincu

Na portalu lokala u kome se nalaze prostorije Opštinskog odbora Bolje Srbije u Vlasotincu sinoć je razbijeno staklo.

-Počinilac je osoba pod dejstvom alkohola. Čovek je sam priznao da je slomio staklo  i otišao u policiju, iako sam ja ponudio mogućnost da to rešimo dogovorom. Verujem da će nadležni organi utvrditi da li je reč o ličnom činu ili postoji politička pozadina – kaže predsednik OO Bolja Srbija i zamenik predsednika opštine Boško Stančić.

Reč je o lokalu u centru Vlasotinca, u Nemanjinoj ulici, koji koristi Bolja Srbija kao zakupac.

Check Also

Darko Filipović, Dinča i Generacija 5 na ovogodišnjem „Grdeličkom letu“

Manifestacija „Grdeličko leto 2026“ i ove godine okupiće brojne posetioce kroz bogat kulturno-zabavni program koji …