TREĆI PUT GOL RAZLIKE: Rukometaši Dubočice poraženi na gostovanju u Kikindi

Slide Background
Build & Design
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su na gostovanju u Kikindi u utakmici 8. kola Arkus lige u duelu sa Kikindom rezultatom 30:29 (16:16).

Leskovčani su i treći put ove sezone poraženi sa jednim golom razlike, u još jednoj dramatičnoj utakmici.

U izjednačenom prvom poluvremenu gosti su tri puta imali po dva gola prednosti, ali nisu uspeli da se rezultatski “odlepe”.

U nastavku još neizvesniji duel, ekipe su se smenjivale u vođstvu, ali nijedan od rivala nije uspeo da stekne prednost veću od 1 gola.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Pešić, Cvetković 2, Simić, Prodanović, Stanković 1, V Nikolić 1, Marinković 3, M. Nikolić. Pavlović 6, Mađar, Mitrović 1, Gašić, Radivojević, Matović 8 Atanasković 7, Radisavljević.

U sledećem, 9. kolu Arkus lige Dubočica u Leskovcu dočekuje Proleter iz Zrenjanina.