REMI KAO POBEDA: Futsaleri KMF Leskovac doneli bod sa teškog gostovanja u Blacu

Utakmica 14. kola Druge Futsal lige Srbije donela je izvanredan meč domaćih iz Blaca i gostiju iz Leskovca.

Ekipa Jastrebca iz Blaca povela je odmah na početku utakmice ali gosti su odgovorili preko Stefanovića. Nekoliko preokreta je obelezilo uz odličnu igru obeju ekipa.

Utakmica se završila podelom bodova uz prikazani zavidan kvalitet futsala i rezultat KMF Jastrebac – KMF Leskovac 5:5.

Golove ze ekipu KMF Leskovac postigli su: Igor Stefanović u 2. i 8., Petar Marjanović u 4. i 37. i Ljubiša Cvetanović u 37. minutu, dok su strelci za Jastrebac bili Jovan Nikolić i 1., Andrijano Knežević u 4. i 30. minutu, Jovan Trajanović u 36. i Petar Nikolić u 37. minutu.

U narednom kolu ekipa KMF Leskovca dočekuje favorita za ulazak u viši rang ekipu KMF Loznice predvodjene iskusnim reprezentativcem Markom Perićem.

Termini promocija javnih poziva i konkursa Nacionalne službe za zapošljavanje u Leskovcu, Vlasotincu, Lebanu, Bojniku i Medveđi

U saradnji sa lokalnim samoupravama i socijalnim partnerima na području Jablaničkog okruga, Filijala Nacionalne službe …