Plivači Leskovca osvojili 21 medalju na međunarodnom “Nemo Kupu” u Skoplju

Članovi Plivačkog kluba Leskovac osvojili su ukupno 21 medalju na međunarodnom “Nemo Kupu” koji je organizovan u nedelju u Skoplju.

Ukupno je učestvovalo 437 takmičara iz Makedonije i Srbije. Iz Leskovca je ukupno učetvovalo 12 plivača koji su u tako jakoj konkurenciji osvojili ukupno 21 medalju i to 8 zlatnih 12 srebrnih i 1 bronzanu medalju.

Pored samih medalja, PK Leskovac je imao i dva najbolja plivača i to braću Mitić i to Petra i Bogdana koji su osvojili i pehare i robne nagrade. Pored njih osvajači medalja su;

,Petrović Elena: 1 mesto na 50m prsno, 1.mesto na 100m prsno

Mitrović Isidora: 1. mesto na 50m prsno,

Stojmirović Lena: 1.mesto na 50m delfin, 2. mesto na 50m kraul, 2. mesto na 100m mešovito

Marković Nađa: 2.mesto na 50m prsno

Dobrić Ines: 2. mesto na 50m prsno

Mitić Jovan: 1. mesto na 50m prsno, 2.mesto na 50m kraul, 2. mesto na 50m leđno

Mitić Bogdan: 1. mesto na 50m delfin, 1. mesto na 50m kraul, 2. mesto na 200m kraul, 2. mesto na 50m kraul

Mirić Petar: 1. mesto na 100m kraul, 2. mesto na 100m kraul (apsolutno), 2. mesto 50m kraul, 3. mesto na 50m kraul apsolutno), 2. mesto na 200m kraul, 2. mesto na 200m kraul (apsolutno)

Sledeća takmičenje koje čeka klub je 1. i 2. kolo Prvenstva Centralne Srbije u Pirotu.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …