“PETARDA” U LESKOVCU! Sloga i treću utakmicu za redom pobedila istim rezultatom

Fudbaleri Sloge pobedili su danas na stadionu ispod Hisara ekipu Žitorađe i zaseli na čelo tabele Zone Jug.

Zona Jug – 4. kolo

SLOGA (LESKOVAC) -ŽITORAĐA 5:1

Strelci: 1:0 Nenad Kostić u 10., 2:0 Vukašin Kostić u 13., 3:0 Mladen Mitrović u 14., 4:0 Vukašin Kostić u 19., 4:1 Marko Stanković u 35., 5:1 Miloš Vasiljević (autogol) u 40. minutu – Stadion ispod Hisara, gledalaca: 100, sudija: Nikola Stojiljković (Leskovac).

SLOGA: Ivanović (Janaćković), Stanković (Đokić), Mitić, A. Ilić, M. Đokić (Mijalković), Cekić (Milenković), Zdravković, Mitrović, D. Ilić, V. Kostić, N. Kostić (Milošević).

ŽITORAĐA: Lazarević, Vučković, Todorović, Stanojković, Vasiljević, Nedeljković, Milenković, Veličković, Stanković, S. Kostić, M. Kostić.

Raspucali su se Leskovčani i treću utakmicu u nizu završili pobedom rezultatom 5:1. Posle Kosovca i Jedinstva u Gornjem Stopanju, sa pet golova u mreži ispraćena je i Žitorađi.

Bivši drugoligaš iz Žitorađe se nalazi u velikim problemima, pa su gosti u Leskovac doputovali sa samo 11 igrača. Leskovčani su lako stigli do ubedljivih 4:0, a na odmor se otišlo rezultato 5:1.

U nastavku su domaći podigli nogu sa papučice gasa i meč priveli kraju rezultatom sa kraja prvog poluvremena.

Posle 4. kola Sloga se nalazi na 1. mestu sa 10 osvojenih bodova. U sleedećm, 5. kolu Leskovčani gostiju u Lebanu gde će u okružnom derbiju bivših srpskoligaša odmeriti snage sa ekipom Radana.

Izložba “15 godina Vekovnika” obeležava jubilej: Najuspešnija strip izložba u regionu

Na današnjoj konferenciji za štampu održanoj u Leskovačkom kulturnom centru, organizatori izložbe “15 godina Vekovnika” …