“OSMICA” ZA KRAJ: Leskovčani deklasirali Piroćance i “overili” jesenju titulu sa 7 bodova prednosti

Domaćini sigurni na svom terenu i na kraju ubedljiva pobeda na kraju prvog dela sezone.

Gosti su igrali kompletni i u prvom poluvremenu pružili su ozbiljniji otpor. Ekipa Kmf Leskovca odličnom igrom dolazi do vodjstva od 3:0 na poluvremenu.

Drugi deo igre doneo je još bolju igru Leskovčana koji su rezultatom 8:1 priveli utakmicu kraju.

Jesenji deo sezone Kmf Leskovac završava sa 25 bodova iz devet utakmica i čvrsto je na prvom mestu sa sedam bodova prednosti nad drugoplasiranim.

Golove za ekipu Leskovca postigli su: Simonović u 1., 3. i 31., Stanojević u 12. i 36., Nikolić u 28., Bojat u 30. i Nastić u 38. minutu.