NIŠLIJE PREJAKE ZA LESKOVČANE: Železničar – Dubočica 39:22

Rukometaši Železničara deklasirali su večeras u Nišu ekipu leskovačke Dubočice rezultatom 39:22 (19:10).

Leskovčani su samo u prvih 5 minuta igre bili ravnopravan rival (4. min. 2:2). Od 5. minuta Nišlije serijom 5:0 (10. minut 7:2) najavljuju pobedu i potvrdu ko je najbolji na “južnoj pruzi”.

Domaćin i pored velike prednosti nije smanjivao ritam, pa je na odmor otišao sa 9 golova prednosti.

U nastavku ista slika na terenu. Nišlije goropadne, sa velikim motivo da pokažu “ko je ko” na jugu, dok su izabranici trenera Saše Pejčića u verovatno nasjlabijem izdanju ove jeseni dozvolili pravi rezultatsku katastrofu.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Pešić, Cvetković, Simić, Prodanović, Stanković 1 V. Nikolić, Marinković 2, M. Nikolić 1, Pavlović, Mađar 2, Mitrović 4, Gašić, Radivojević, Matović 6, Atanasković 6, Radisavljević.

U prvenstvu Arkus lige na redu je pauza, a prvenstvo se nastavlja 1. februara kada su na programu utakmice 15. kola.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …