LESKOVAČKI RVAČI OSVOJILI 3 MEDALJE: Veliki uspeh Džudo i Rvačkog kluba Vitez MM na prvenstvu Centralne Srbije

Slide Background
Build & Design
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Juče je u Kraljevu održano Prvenstvo Centralne Srbije u rvanju slobodnim stilom. Na ovom veoma jakom takmičenju u olimpijskoj disciplini Milan Mihajlović predvodio je kao rvač i trener Džudo i Rvački klub Vitez MM iz Leskovca.

Uz zvanično najboljeg leskovačkog sportistu za prethodnu godinu, nastupila su i trojica takmičara iz Džudo i Rvačkog kluba Vitez MM iz Leskovac i u svoj grad doneli ukupno 3 medalje – po jedno zlato srebro i bronzu..

Milan Mihajlović je u kategoriji do 92 kilograma potvrdio dominaciju i osvojio prvo mesto i zlatnu medalju za svoj klub i grad Leskovac.

U finalu mu je protivnik bio njegov sparing partner Milan Vrbica. Obojica vrsnih boraca su do finala imala po borbe i 3 pobede. Milan Vrbica je osvajanjem drugog mesta i srebrne medalje potvrdio apsolutnu dominaciju Leskovčana u ovoj kategoriji.

U kategoriji do 86 kilograma Radovan Žugić iz Džudo i Rvačkog kluba Vitez MM osvojio je 3. mesto i bronzanu medalju-

U kategoriji do 74 kilograma nastupio je Nikola Cekić koji je osvojio 5. mesto u izuzetno jakoj konkurenciji.