
Sečenjem slavskog kolača, u prostorijama GrO SNS-a Leskovac obeležena je stranačka slava Preporodna Mati Paraskeva, u narodu poznata kao Sveta Petka.
Domaćin ovogodišnje slave Aleksandra Đorđević, čestitala je svim vernicima, članovima SNS, predsedniku GrO dr Goranu Cvetanović i predsedniku SNS Aleksandru Vučiću slavu i poželela da je provedu u miru, sreći i blagostanju.

„Sveta Petka je danas velika zaštitnica svih nas koji se molimo u ime njeno i prizivamno njeno ime, da se pomoli za zdravlje svih nas, da nam Gospod podari zdravlja i snage da opravdamo poverenje nam dato u našim poslovima“, rekao je u svojoj besedi Vladan Ranđelović u ime sveštenstva.

Aleksandra Đorđević je predala slavu Jeleni Stanković, takođe izuzetnom studentu i trenutno asistentu na Ekonomskom fakultetu u Nišu.