BOŽIĆNA ČESNICA ISPRED LKC: Srebrnjaci za Filipa, Taru, Stefana i Ivu, dobitnik zlatnika se nije javio

Na platou ispred Leskovačkog kulturnog centra organizovana je tradicionalna podela Božićne česnice.

Ovu akciju organizovali su Moto klub „Leskovac“ i Turistička organizacija Leskovca. Najmlađi Leskovčani su dobili po parče u kojima se nalazilo četiri srebrnjaka i jedan zlatnik. Uz prigodan program kojim je predstavljen običaj Božićne proslave, sve najbolje okupljenima su poželeli predsednik „Moto-kluba“ Moša Mladenović, direktor TOL-a Nebojša Kocić i protojerej Dejan Stanković.

Najviše sreće, jer su u svom parčetu našli srebrnjake, su imali Filip Praščević, Tara Cakić, Stefan Milenković i Iva Vlahović, koja nije krila radost zbog toga.

S obzirom da se niko nije prijavio da je pronašao zlatnik, iz TOL-a su uputili poziv da se srećni dobitnik javi narednih dana kako bi dobio poklon Moto kluba „Leskovac“.

Check Also

Goran Cvetanović: Mirno, demokratski, ujedinjeno borićemo se za napredak ove zemlje i našeg grada, da nikad Leskovac i Srbija ne stanu

Predsednik Gradskog odbora Srpske napredne stranke i gradonačelnik Leskovca dr Goran Cvetanović održao je danas …