”Vukovi” uzeli bod ”Partizanu” u Beogradu

Malo je falilo da se ”Dubočica”, u sred Beograda, revanšira crno-belima za jesenji poraz, ali je susret na kraju završen nerešenim rezultatom 21:21, poluvreme 12:9.

Kao da je prisustvo kamera, jer je susret direktno prenošen na javnom servisu, Leskovčanima bilo dodatni vetar u leđa, pa su sa ”Partizanom” odigrali jednu od najboljih utakmica ove sezone.

”Vukovi” su domaćinu parirali tokom celog susreta, ali je lider ”B” grupe, prvi deo igre ipak rešio u svoju korist. U nastavku se ”Dubočica” dodatno naoštrila, zaigrala još bolje, pa je malo nedostajalo da se iz prestonice vrati sa celim plenom.

Nakon 10. kola, Leskovčani drže čvrsto drugu poziciju i za vodećim Partizanom zaostaju samo jedan bod.

Naredni protivnik izabranicima Saše Pejčića je poslednjeplasirani niški ”Železničar”, što je nova prilika da se nastavi pobednička serija.