”Vukovi” opet ubedljivi

Izabranici Saše Pejčića ubedljivo su trijumfovali nad ”Rudarom” iz Kostolca, rezultatom 26:18, poluvreme 13:11.

U šestom kolu najkvalitetnijeg rukometnog takmičenja u Srbiji, ”Dubočica” je zabeležila 5. prvenstvenu pobedu. Iako je domaćin na kraju slavio sa 8 golova prednosti, prvi deo igre protekao je u egal igri, a gosti iz Kostolca su sredinom poluvremena vodili sa četiri gola razlike. ”Vukovi” su tada ”dodali gas” i na odmor otišli sa prednošću, koju su u nastavku samo uvećavali.

Bolji od ostalih u redovima ”Dubočice” bio je Atanacković sa 6 golova, ali je igračem utakmice proglašen domaći golman Kocić, jer je odbranio više od polovine udaraca upućenih ka njegovoj mreži.

Nakon šest kola,”Dubočica” zauzima drugu poziciju sa 10 bodova, koliko ima i lider ”Partizan”, ali crno-beli imaju i utakmicu manje. Narednog vikenda, protivnik ”vukovima” će biti trećeplasirani ”Šamot” iz Aranđelovca.

Sećanje kroz darivanje -Učenici iz Bojnika u znak sećanja na svoje drugare iz Ribnikara organizovali uskršnji bazar

Učenici Tehničke škole “Boško Krstić” iz Bojnika i njihovi predmetni profesori Tatjana Stanković i Dragan …