Više od 300 radnih mesta na Sajmu zapošljavanja u Leskovcu

Nacionalna služba za zapošljavanje – Filijala Leskovac organizuje Sajam zapošljavanja koji će biti održan 26. marta u hali „Partizan“.

U periodu od 11 do 13 časova, posetioci će imati priliku da se upoznaju sa ponudama za zaposlenje koje će predstaviti ukupno 34 poslodavca. Na raspolaganju će biti više od 300 radnih mesta različitih profila, što predstavlja značajnu priliku za sve koji traže posao ili žele da promene trenutno zaposlenje.

Iz Nacionalne službe za zapošljavanje pozivaju sve zainteresovane sugrađane da posete Sajam, informišu se o aktuelnim ponudama i direktno predaju svoje biografije poslodavcima.

Organizatori ističu da je ovo dobra prilika za neposredan kontakt sa kompanijama i brže uključivanje na tržište rada.

Check Also

Privremena izmena saobraćaja kod raskrsnice Bulevara Nikole Pašića i Stepe Stepanovića

Zbog radova na tehničkom regulisanju saobraćaja, od 9. do 15. maja biće izmenjen režim saobraćaja …