Takmičenje „Mladi poslastičar“ 15. decembra u Trgovinsko ugostiteljskoj školi

Takmičenja “Mladi poslastičar” kompanije Dijamant ove godine održaće se u prostorijama Turističko ugostiteljske škole 15. decembra od 10:15-14:30 časova

Sistem takmičenja je isti kao i prethodnih godina – prvo se organizuje interna radionica u okviru škole gde će učenici raditi pripremu odnosno zadatke, a stručni žiri će ih ocenjivati.

Po završetku svih radionica (ukupno pet) naredne godine u martu, organizuje se finalno takmičenje u Beogradu gde se bira pobednik – svaka škola ide sa tri predstavnika, a članovi žirija su:

  • Zdravko Gavrilović
  • Predstavnik kompanije Dijamant
  • Jedan glas čine profesori svih škola

Check Also

Leskovčanka Jasmina Jovanović Maca u četvrtfinalu prestižnog svetskog takmičenja

Leskovčanka među 200.000 umetnika iz celog sveta, potrebni su joj glasovi za nastavak takmičenja Leskovčanka …