Tag Archives: drugo polugođe

Obrazovanje bez tehnoloških viškova i nova ulaganja u škole širom grada

Na tradicionalnom sastanku koji gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović organizuje dva puta godišnje; 1. septembra i na početku drugog polugodišta, sa direktorima osnovnih i srednjih škola, razgovarano je o planiranju naredne školske godine, demografskim izazovima i očuvanju stabilnosti obrazovnog sistema. Gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović govorio je o dosadašnjim i planiranim ulaganjima …

Read More »