Sjajni rezultati za Elenu Bjeletić na takmičenju iz matematike

Učenica osmog razreda ,OŠ“Josif Kostić“, osvojila je prvu nagradu na okružnom takmičenju iz matematike i kvalifikovala se za učešće na Državnom takmičenju,koje će biti održano 14.maja u Kraljevu.   

Podsetimo,Elena Bjeletić je osvojila prvu nagradu na školskom,opštinskom i okružnom takmičenju iz matematike.   Njen razredni starešina i profesor matematike Saša Stojanović, poklonio joj je zbirku odabranih zadataka za pripremu takmičenja i upis u matematičku gimnaziju. 

Check Also

Leskovčanka Jasmina Jovanović Maca u četvrtfinalu prestižnog svetskog takmičenja

Leskovčanka među 200.000 umetnika iz celog sveta, potrebni su joj glasovi za nastavak takmičenja Leskovčanka …