Rukometašice Naise i dalje bez poraza na svom terenu

Rukometašice Naise i dalje ne znaju za poraz na svom terenu. Bubamare su u 7. kolu Superlige Srbije za žene slavile protiv ekipe Sloge iz Petrovca Na Mlavi rezultatom 26:21.

Angažovanom igrom u finišu prvog poluvremena niške rukometašice uspele su da se rezultatski odlepe i dobrom igrom u odbrani u nastavku meča čuvaju svoju prednost.

Najefikasnija u redovima domaćeg tima bio je Dea Aleksić sa 7 postignutih golova. U ekipi Sloge sedam puta u strelce se upisala Vanja Đorđević. Nišlijke sledeće nedelje gostuju Junioru u Beogradu.

NAISA – SLOGA 26:21 (14:9)

Hala Čair, Niš Sudije: Zlatan Savić i Nikola Radulović (Beograd) Isključenja: Naisa 0, Sloga 8 minuta Sedmerci: Naisa 3 (3), Sloga 4 (2)

Naisa: Petković 4 odbrane, Popović 9 (1) odbrana, Nikolić, Stoiljković, Milojević 3, Karalić, Petković, Stefanović 1, Radović 4 (1), Aleksić 7 (1), J. Zdravković 2, T. Zdravković 1, Belić 1 (1), Tanasković 1, Filipović 4, Tatar 1

Sloga: Mijajlović 6 odbrana, Bogojević 2, Nikolić, Joksimović, Simeonović, Stajić, Terzić 4 (1), Končar 2, Đorđević 7 (1), Vranić 2, Simić 4, Krstić, Bogosavljević, Milošević, Stojiljković, Stanisavljević.