Rukometaši Vojvodine u završnici slomili otpor borbenih Leskovčana

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su večeras na gostovanju u Novom Sadu u duelu sa liderom na tabeli, ekipom Vojvodine rezultatom 33:28 (16:13).

Leskovčani su pružili snažan otpor braniocu titule prvaka Srbije, ekipi koja je godinama unazad neprikosnovena u srpskom rukometu.

“Vukovi” su odlično otvorili derbi u Novom Sadu i predvođeni raspoloženim Atanaskovićem potvrdili da su na duel favoritu došli bez bele zastave (19. minut 9:11). Iskusan i na svim pozicijama odlično popunjen sastav domaćina j eu završnici prvog poluvremena ipak uspeo da stigne do 3 gola prednosti.

U nastavku slična slika na terenu, a gosti su uspeli da smanje prednost Novosađana na 1 gol i najave neizvesnu završnicu (52. minut 27:26). U samoj završnici domaćin svežiji i pecizniji, golman Bedoui je zaustaviio nekoliko teških udaraca Leskovčana i doneo na kraju važnu pobedu lideru na tabeli.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Gašić (5 odbrana), Stanković 2, Radulović 1, Marinković, Grubić 5, Pavlović 2, Mađar, Denić 1, Mitrović 3, Matović 3, Atanasković 8, Adamović, A. Pavlović 2, Anđelković 1, Kocić (6 odbrana).

U sledećem, 6. kolu Plej ofa Arkus lige Dubočica 54 u Leskovcu dočekuje ekipu Partizana.

SPECIJALNA OLIMPIJADA: Državno prvenstvo u stonom tenisu održano u Leskovcu

Danas se u SRC Dubočica u Leskovcu održava Državno prvenstvo Specijalne olimpijade Srbije u stonom …