Rukometaši Dubočice deklasirali kragujevački Radnički

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras u Leskovcu ekipu Radničkog iz Kragujevca u utakmici 12. kola Plej ofa Arkus lige rezultato, 34:25 (20:8).

Leskovčani su posle početnog odmeravanja snaga (13. minut 5:4) dodali gas, zaigrali čvrsto u odrbani i raznovrsno u napadu, i vrlo brzo, za samo 10 minuta igre serijom 9:1 stekli nedostižnu prednost (23. minut 14:5).

Prednost “vukova” je do odmora porasla na ogromnih 12 golova razlike, a početkom drugog dela igre i na maksimalnih 13 (35. minut 22:9). Do kraja rutinska igra domaćina, a trener Saša Pejčić pružio je priliku gotovo svim igračima na koje klub trenutno može da računa.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Gašić, Cvetković 4, Simić 4, Nikolić 3, Radulović 1, Marinković, P. Pavlović 2, A. Pavlović 3, Mađar, Mitrović, Zlatanović, Matović 4, Atanasković 3, Erić 1, Vojvodić 5, Radović 3.

Posle 12. kola Dubočica 54 se nalazi na 5. mestu na tabeli Plej ofa Arkus lige sa 8 bodova.

U sledećem, 13. kolu Dubočica gostuje u Pančevu gde će odmeriti snage sa ekipom Dinama.