Rukometaši Dubočice 54 poraženi na gostovanju u Pančevu

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su večeras na goastovanju u Pančevu u duelu sa ekipom Dinama rezultatom 28:24 (15:13).

U derbiju kola domaćin je već u 11. minutu istakao pobedničke ambicije (8:4). Leskovčani se nisu predavali pa su u 19. minutu smanjili prednost Pančevaca na samo 1 gol razlike (10:9).

Do odmora po jedna mini serija golova oba rivala, a Dinamo je na odmor otišao sa plusom od 2 gola na svom kontu.

Pančevci su serijom 4:0 otvorili drugo poluvreme i za samo 5 minuta napravili odlučujuću prednost (35. minut 19:13). Sve što su gosti uspeli da urade je da ublaže poraz do podnošljivih 4 gola razlike.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Gašić, Cvetković 4, Đurić, Stanković, V. Nikolić 1, Radulović 2, Marinković, Ristić, Pavlović, Mađar, Erić, Mitrović, Zlatanović, Matović 7, Atanasković 8, Radović 2.

Posle 12. kola Leskovčani se nalaze na 4. mestu na tabeli “A” grupe Arkus lige sa 14 osvojenih bodova.

U sledećem, 13. kolu Dubočica 54 u sredu u Leskovcu dočekuje beogradski Partizan.