Rukometaši Dubočice 54 deklasirali Kikindu u poslednjem, 26. kolu Arkus lige

Rukometaši Dubočice 54 ubedljivo su večeras pred svojim navijačima pobedili Kikindu Grindex rezultatom 42:28 (24:15) u utakmici poslednjeg, 26. kola Arkus lige.

Leskovčani su od starta zaigrali u jakom ritmu i iz minuta u minut povećavali prednost koja je u jednom trenutku dostigla i maksimalnih 15 golova razlike (41:26 u 58. minutu).

Domaćin je bio bolji u svim elelemtnima rukometne igre, a jedino pitanje koje se postavljalo je sa kolikom razlikom će “vukovi” na kraju slaviti.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Cvetković 2, Stefanović, Milićević 2, Radulović 4, Trajković 1, Mitić, I. Mitrović, Spasić 3, A. Mitrović, Atanasković 5, Ristović 12, Stolić 4, Pavlović 4, Anđelković 5, Kocić, Arđelan.

Rukometaši Dubočice 54 sezonu u Arkus ligi završavaju odloženom utakmicom 24. kola sa Vojvodinom iz Novof Sada, zvaničnim državnim prvakom i liderom na tabeli.

Utakmica Dubočica 54 – Vojvodina igra se u utorak 9. maja u Sportskom centru Dubočica, a početak je zakazan za 19 časova.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …