Prvi Moto skup u Grdelici – foto reportaža

U Grdelici je večeras uz učešće velikog broja bajkera sa čitavog juga Srbije održan prvi Moto skup.

Ovo okupljanje predstavlja svojevrsni nastavak današnje Grdeličke regate. Ove večeri Grdeličani su bili u prilici da vide oko 150 prelepih motocikala.

Bogat program završen je koncertom grupe „Q-Mashinchiki“ na grdeličkom bazenu.

Check Also

Zahvaljujući gradonačelniku Cvetanoviću i kompaniji „FLUOELEKTRO“ osvetljena crkva Svete Trojice u Leskovcu

Zahvaljujući gradonačelniku Leskovca dr sci. med. Goranu Cvetanoviću i uspešnoj saradnji lokalne samouprave sa privrednim …