Prva nagrada na festivalu Green – fest za OŠ „Trajko Stamenković“

Festival  “Green-fest“, medjuškolsko takmičenje filmova učenika o zaštiti životne sredine organizovan je danas povodom 35. godina postojanja OŠ “Trajko Stamenković“. 

Prvo mesto na ovom takmičenju pripalo je OŠ „Trajko Stamenković“ , drugo OŠ „Svetozar Markovic“ , treće OŠ „Bora Stankovic“ Guberevac , dok je četvrto mesto pripalo OŠ „Vozd Karađorđe“.

Realizaciju Green festa, takmičenja kratkih ekoloskih filmova, pomoglo je Odeljenje za zaštitu životne sredine, a festival je organizovan u okviru skolskog ekoloskog projekta Eko medijateka.

Check Also

Leskovčanka Jasmina Jovanović Maca u četvrtfinalu prestižnog svetskog takmičenja

Leskovčanka među 200.000 umetnika iz celog sveta, potrebni su joj glasovi za nastavak takmičenja Leskovčanka …