Predstava „Indigo“ u Leskovačkom kulturnom centru

Zbog velikog interesovanja za predstavu „Indigo“,  Leskovački kulturni centar je uveo i dodatni termin u sredu 17. oktobra od 21 30 h.

Drama Indigo je priča o životu žena u modernom društvu. Dve dominantne dame, Bela (Marija Vicković) i Ana (Danica Maksimović), rade u istoj kancelariji dugi niz godina ne znajući  ništa jedna o drugoj. Privatni životi su im u rasulu. Nakon niza okršaja i vređanja,zbližavaju se i iskreno bodre jedna drugu.

Karte za predstavu, po ceni od 800 dinara, mogu se kupiti na biletarnici Leskovačkog kulturnog centra.

 

 

Check Also

Leskovčanka Jasmina Jovanović Maca u četvrtfinalu prestižnog svetskog takmičenja

Leskovčanka među 200.000 umetnika iz celog sveta, potrebni su joj glasovi za nastavak takmičenja Leskovčanka …