PORAZ RUKOMETAŠA U BEOGRADU: Partizan – Dubočica 32:22

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su večeras na gostovanju u Beogradu u duelu sa Partizanom rezultatom 32:22 (18:12).

Beograđani su od početka nametnuli svoj stili igre i već u 11. minutu imali 4 gola prednosti (7:3). Domaćin je do odmora svoju prednost uvećao na 6 pogodaka razlike.

Izabranici trenera Saše Pejčića na početku drugog poluvremena predvođeni Atanaskovićem najavljuju povratak u meč (33. minut 19:15, 43. minut 22:18), ali u poslednjih 15 minuta Partizan znalački koristi sve slabosti i greške u igri Dubočice i na kraju stiže do rezultatski ubedljive pobede.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Gašić, Cvetković 2, Simić 2, Stanković, Nikolić, Radulović 2, A. Pavlović 1, Mađar, Denić, Zlatanović, Stanojković, Matović 1, Atanasković 8, Erić, Vojvodić 5, Radović 1.