Ponovo radi sat na Širokoj čaršiji

Sat na Širokoj čaršiji koji je godinama bio jedan od svojevrsnih simbola Leskovca od danas ponovo radi.

Ovo je danas na konferencij za medije najavio gradonačelnik Leskovca dr Goran Cvetanović.

„Do danas je sat na Širokoj čaršij pokazivao tačno vreme dva puta dnevno. Posle dve decenije, zamenili smo kompletan mehanizam i elektroniku i sat je ponovo u funkciji – istakao je gradonačelnik Cvetanović.

Check Also

Leskovčanka Jasmina Jovanović Maca u četvrtfinalu prestižnog svetskog takmičenja

Leskovčanka među 200.000 umetnika iz celog sveta, potrebni su joj glasovi za nastavak takmičenja Leskovčanka …