
Iako proleće kalendarski još uvek nije stiglo, JKP „Komunalac“ je u Lebanu krenuo sa uređivanjem centra.
U toku su radovi na orezivanju stabala drveća koja se nalaze na šetalištu, zatim i u pravcu OŠ „Radovan Kovačević-Maksim“. Istovremeno radi se i na pripremi zemljišta za sadnju novih zasada cveća i obnove drveća.

Vredno se radi na terenu i prvi sunčani dani biće dočekani u sređenom centru i okolini.
Dnevnik Juga Dnevne internet novine juga Srbije
