POBEDA ZA 5. MESTO: KMF Leskovac – KMF Zufo 7:3

Futsaleri KMF Leskovac pobedili su danas u Leskovcu KMF Zufo rezultatom 7:3 i sa 3 nova se vratili na 5. mesto na tabeli Futsal Druge lige Srbije.

Očekivana pobeda domaćih koji su učvrstili svoju poziciju u boljoj polovini tabele.

Gosti iz Bujanovca su u prvom poluvremenu posle 2:0 za KMF Leskovac uspeli da se “vrate u meč” pa se na odmor otišlo sa nerešenim rezultatom.

Gosti su tako “naterali” domaće da ozbiljnije zaigraju u drugom delu.

Do kraja utakmice sigurnom igrom domaći su došli do zasluzene pobede.

Golove za KMF Leskovac su postigli Cvetanović u 11. i 24., Micić u 15., Stefanović u 22., Petrović u 30., Marjanović u 33. i Vukojević u 34. minutu. Strelci za KMF Zufo su bili Bahtijari u 15., Iseni u 17. i Pašić u 35. minutu.

Ovom pobedom KMF Leskovac se vraća se na 5.mesto na tabeli Druge Futsal lige Srbije.

U sledećem kolu Leskovčane očekuju gostovanje u Beogradu ekipi KMF Banjica.

U DK Grdelica održan turnir u stonom tenisu

U Domu kulture u Grdelici održan je turnir u stonom tenisu. Turnir je otvorio direktor …