Pančevci ponovo slavili u Leskovcu

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su večeras u Leskovcu u duelu sa Dinamom iz Pančevac rezultatom 28:33 (11:17).

Pančevci su drugi put u kratkom vremenskom razmaku posle Kupa slavili u Leskovcu i u prvenstvenom duelu.

Domaćin se dobro držao do sredine prvog poluvremena (14. minut 6:6), do 22. minuta održavali rezultatski priključak (9:10), ali su gosti do odlaska na odmor serijom 2:7 najavili konačan trijumf.

U nastavku bolja igra domaćina, ravnopravna borba ali je Dinamo dobrom igrom uspeo do kraja da održi prednost i na kraju stigne do novog trijumfa u Leskovcu.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: L. Pavlović, Milićević 3, Radulović 5, P. Petrović, Manojlović, Trako, I. Mitrović 1, Spasić, A. Mitrović, Atanasković 7, Ristović 3, M. Pavlović, Milošević 4, Anđelković 5, Kocić, Arđelan.

U sledećem, 16. kolu Super rukometne lige Srbije rukometaši Dubočice 54 gostuju u Kaću gde će odmeriti snage sa ekipom Jugovića.