Slide Background
Build & Design
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Fudbaleri Dubočice igrali su danas nerešeno sa ekipom Borca iz Čačka – rezultat 1:1.

Čačani su prvi došli u vođstvo golom Ratkovića u 46. minutu, a Leskovčani su izjednačili pogotkom kapitena Dušana Savića koji je u 71. minutu realizovao opravdano dosuđeni jedanaesterac.

Meč je odigran bez prisustva publike, u skladu sa merama Vlade Srbije za suzbinjanje i sprečavanje širenja Korona virusa.

Nakon polovine odigranih utakmica 4. kola GFK Dubočica se nalazi na 16. mestu na tabeli Prve lige Srbije sa 2 osvojena boda.

U sledećem, 5. kolu Dubočica gostuje u Beogradu gde će odmeriti snage sa ekipom Zemuna.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …