Novi Pazar do pobede protiv Dubočice u poslednjih 5 minuta

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su na gostovanju u Novom Pazaru rezultatom 35:32 (21:17).

U utakmici u kojoj su oba rivala igrala sa usponima i padovima, a golovi se ređali u seriji u jednoj ili drugoj mreži, odluka je “pala” u poslednjih 5 minuta.

Domaćin je prvo poluvremen rešio u svoju korist, u nastavku imao u par navrata i 5 golova prednosti – poslednji put u 38. minutu (25:20). Leskovčani se nisu predavali, i kada je izgledalo da Pazarci mirno privode meč kraju (48. min. 31:27), stigli do izjednačenja (51. minut 31:31). U završnicu su rivali ušli izjednačeni (55. minut 32:32), ali su od tog trenutka do kraja domaći postigli 3 gol, dok je mreža Novog Pazara mirovala do samog kraja.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Cvetković 1, Simić 1, Prodanović, Stanković 5, V. Nikoić 3, Marinković 1, M. Nikolić 2, Pavlović 2, Mađar, Mitrović, Gašić, Radivojević, Matović 8. Atanasković 9, Radisavljević.

U 11. kolu, poslednjem u prvom delu sezone Arkus lige, Dubočica 54 u petak u Leskovcu dočekuje Spartak Vojput.