Muškarac iz Vinarca (50) zbrinut u Kliničkom centru posle prevrtanja kombija kod Niša

Na izlazu sa auto-puta kod Niša, kod petlje „jug“ danas se dogodila saobraćajna nesreća u kojoj je povređena jedna osoba.

Kako je potvrđeno Dnevniku Juga, došlo je do prevrtanja kombija, a muškaraca iz Vinarca star 50 godina zadobio je povrede zbog kojih je hitno prebačen u Univertizetski Klinički centar Niš.

„B.Z. (50), primljen danas u UC UKC Niš, odmah urađena dijagnostika, nakon čega je utvrđen prelom grudne kosti. Radi dalje opservacije, biće zadržan u UKC Niš do jutra.“ – navodi se u informaciji iz UKC Niš.

Foto: Printscren Instagram 192_rs

Check Also

Isplaćeno 24,7 miliona prevoznicima za 13 kategorija stanovništva koje imaju pravo na besplatan gradski i prigradski prevoz

Iz budžeta Grada Leskovca isplaćena su 24.777.500 dinara. Ovaj iznos opredeljen je na ime subvencija …