”Mladenovac”odneo bodove kući: Odbojkaši ”Dubočice” poraženi sa 1:3

Iako u višenedeljnom pobedničkom ritmu, Leskovčani nisu bili dovoljno dobri da iznenade još jednog favorita. Sinoćni susret završen je pobedom gostiju sa 3:1, po setovima 13:25, 25:11, 20:25 i 19:25.

Dobru i kvalitetnu igru pokazali su Mladenovčani u prvom setu, u kome su deklasirali domaćina, ne dozvolivši mu da stigne dalje od 13.-og poena.

U drugom delu se ”Dubočica” revanširala i to još ubedljivije, ustupivši favoritu da ubeleži tek 11-icu pored svog imena. Krenulo se ponovo od nule, ali su se u nastavku gosti snašli bolje i na kraju, zasluženo slavili.

Iako jedan broj utakmica 16. kola tek treba da se odigra, reklo bi se, kad je začelje u pitanju, da ni posle njega neće biti velikih promena, što znači da se ”Dubočica” još uvek nalazi u grupi timova koji se bore za opstanak. Prilika za novi trijumf, Leskovčanima se pruža već sledećeg vikenda, kada u Beogradu gostuju pretposlednjoj na tabeli, drugoj ekipi ”Partizana”, protiv koje su jesenas slavili kod kuće.