Leskovčanin „pao“ zbog 250 tableta amfetamina

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu, u nastavku akcije „Gnev“, uhapsili su J. G. (1986) iz Leskovca, kod koga je patrola pronašla na podu automobila kojim se vozio 250 tableta amfetamina, koje je on izbacio iz auta kada je video policiju.

Njemu je po ovlašćenju višeg javnog tužioca određeno zadržavanje do 48 sati i on je, uz krivičnu prijavu, priveden nadležnom tužilaštvu – navodi se u saopštenju PU Leskovac.

Check Also

Vikend akcija uređenja više leskovačkih ulica – Uklanjanje divljih deponija i rastinja

Tokom vikenda na više lokacija u Leskovcu sprovodi se akcija čišćenja i uređenja javnih površina, …