Leskovčanin „pao“ sa 45 grama amfetamina

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu uhapsili su B. J. (1987), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Policija je kod osumnjičenog, koji je bio putnik u taksi vozilu, pronašla oko 45 grama amfetamina spakovanog u dve kesice.

B.J. je određeno zadržavanje do 48 časova i on je, uz krivičnu prijavu, priveden nadležnom tužilaštvu. Nakon saslušanja, sudija za prethodni postupak mu je odredio pritvor do 30 dana.

Check Also

Brojne ulice i sela u utorak bez struje

Ogranak Elektrodistribucija Leskovac izvodiće radove na redovnim godišnjim revizijima TS 10/0,4 kV u Leskovcu. Zbog …