LESKOVČANI U POLUFINALU: Rukometaši Dubočice deklasirali Železničar i izborili plasman na finalni turnir Kupa Srbije

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras u Leskovcu ekipu niškog Železničara rezultatom 30:18 (15:8) u utakmici četvrtfinala Kupa Srbije koji se sada zove Kup prof. dr Branislav Pokrajac.

Leskovčani su tako izborili plasman na finalni turnir Kupa Srbije koji se 31. marta i 1. aprila igra u Leskovcu.

Leskovčani su od prvog do poslednjeg sudijskog zvižduka imali potpunu kontrolu nad dešavanjima na terenu, pitanje pobednika se nijednog trenutka nije dovodilo u pitanju pa je trener Saša Pejčić pružio priliku za veću minutažu i igračima koji su do sada bili u drugom planu, ili imali probleme sa povredama.

Već u nedelju ljubitelje rukometa u Leskovuc očekuje prava sportska poslastica. Dubočica 54 dočekuje beogradski Partizan, a meč u velikoj dvorani Sportskog centra Dubočica počinje u 18 časova.

Check Also

Klik koji menja sve – doživi eksploziju dobitaka uz najpopularnije crash igre u Meridianu!

Izaberi svog favorita i krenu u novu pustolovinu Ako voliš brzinu, uzbuđenje i osećaj da …