Leskovački rukometaši poraženi na gostovanju u Šapcu

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su večeras na gostovanju u Šapcu u utakmici 11. kola Plej Ofa Arkus lige.

Duel Metaloplastiak – Dubočica 54 završen je rezultatom 37:25 (21:13).

Leskovčani su održavali rezultatsku ravnotežu do sredine prvog dela igre (16. minut 10:9), ali od 19. minuta i gola Vojvodića (13:11) Šapčani kreću u odlučujući seriju i na odmor odlaze sa velikih 8 golova prednosti (21:13).

I u nastavku bolja igra domaćina za konačan trijumf i nastavak borbe za drugo mesto na tabeli. Na drugoj strani dobra igra Atanaskovića i Mitrovića nije bila dovoljna za snažniji otpor nekompletnog sastava leskovačkog superligaša.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Gašić, Cvetković 1, Simić 3, Nikolić 1, Radulović 1, Marinković, P. Pavlović 1, A. Pavlović 2, Mađar, Mitrović 6, Zlatanović, Matović 1, Atanasković 7, Erić, Vojvodić 2, Radović.

Posle 11. kola Dubočica 54 se nalazi na deobi 5. i 6. mesta na tabeli sa 6 osvojenih bodova. U sledećem, 12. kolu Plej Ofa Arkus lige Dubočica u subotu u Leskovcu dočekuje Radnički iz Kragujevca,