Kragujevčani bolji od Leskovčana na startu Super rukometne lige Srbije

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su večeras na gostovanju u Kragujevcu u duelu sa ekipom Radničkog rezultatom 31:22 (16:9).

Meč je odigran u okviru 1. kola Super rukometne lige Srbije kojim je otvorena nova sezona u elitnom rukometnom rangu u Srbiji.

Domaćin je od 13. minutu (4:3) preuzeo kontrolu nad dešavanjima na terenu i do odmora stekao nedostižnih 7 golova prednosti (16:9).

Kragujevčani su u nastavku u jednom trenutku stigli i do čak 12 golova prednosti (47. minut 26:14), ali su Leskovčani do kraja uspeli tu prednost da smanje na 9 golova.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: L. Pavlović 4, Radulović 4, Petrović, Trako, Manojlović, Ivanoski 3, I. Mitrović, A. Mitrović, Atanasković 5, Dimitrijević 1, Ristović 3, A. Pavlović, M. Pavlović, Živković 2, Kocić, Arđelan.

U 2. kolu Super rukometne lige Srbije Dubočica 54 sledeće subote u 19 časova na svom parketu dočekuje Jugović iz Kaća.

Nebojša Cakić: Prikupljanje potpisa u skladu sa zakonom

Grupa građana Za Leskovac Zajedno održala je novu konferenciju za medije čime je nastavljena polemika …