Još jedna ubedljiva pobeda leskovačkih rukometaša: Dubočica 54 – Mokra Gora 29:21

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras u Leskovcu ekipu Mokre Gore rezultatom 29:21 (13:13).

Jedan od derbija 5. kola B grupe Arkus lige pripao je Leskovčanima koji su furioznom igrom u drugom poluvremenu stigli do 4. pobede u sezoni.

Prvo poluvreme donelo je neizvesnu i ravnopravnu igru u kojo su domaći u jednom trenutku imali 4 gola prednosti (23. minut 11:7), ali su gosti odličnom igrom u završnici prvih 30 minuta stigli do izjednačenja.

U nastavku su navijači mogli da vide pravi lice svojih “vukova”: čvrsto u odbranu (primljeno samo 8 golova), raznovrsno i precizno u napadu. Od 45. minuta (20:18) počinje period dominacije Leskovčana koji su serijom 9:3 stigli do nove ubedljive prvenstvene pobede.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Gašić, Cvetković, Stanković, Radulović 1, Marinković, Grubić 1, Pavlović., Mađar, Mitrović 2, Spasić 8, Matović 1, Atanasković 5, Stanojković 1, A. Pavlović 4, Anđelković 5, Kocić 1.

U sledećem, 6. kolu rukometaši Dubočice na svom terenu dočekuju ekipu Rudara.

Dom kulture Brestovac: Imena nagrađenih na pesničkom konkursu “Moravske elegije” – Branku Miljkoviću u čast

Na dvadesetom, jubilarnom, pesničkom konkursu za učenike osnovnih škola, ,, Moravske elegije”- Branku Miljkoviću u …