Još jedna pobeda za fudbalere “Dubočice”

U okviru 17. kola Prve lige Srbije fudbaleri “Dubočice” danas su briljirali na domaćem terenu na utakmici protiv FK “Radnički” iz Pirota.

Ovu polusezonu leskovački fudbaleri su završili pobedom na domaćem terenu rezultatom 3:2.

Za domaću ekipu sva tri gola je postigao Dušan Savić. Gostujuća ekipa je dobila crveni karton u 45 minutu, te su tako domaćini bili dominantini u svim pogledima.

Do 80 minuta igra je išla u korist naših igrača, posle 80 – og domaćin zastaje a taj zastoj koriste Piroćanci za postizanje dva gola.

Današnjom utakmicom GFK “Dubočica” je još jednom pokazao zrelost, stručnost i funkcionalnost svog tima.