Izvinjenje direktora Komunalca građanima Vlasotinca

Direktor vlasotinačkog „Komunlaca“ Svetislav Petrović uputio je danas građanima izvinjenje zbog neredovnog odvoza smeća jer su poslednjih dana veoma česti kvarovi na kamionima.

-Ako se u jednom danu pokvare sva tri kamiona smećara, mi ne možemo da odgovorimo zahtevima posla, a to se često dešava u poslednje vreme. Prosek starosti kamiona je 30 godina i teško nabavljamo delove. Obećavam da će ovaj zastoj biti otklonjen do kraja nedelje i molim građane za razumevanje.  U narednoj budžetskoj godini ulagaćemo u vozni park uz pomoć osnivača i sopstvenim sredstvima s obzirom na to da je „Komunalac“ konsolidovao poslovanje. Nabavićemo nove smećare i sprečiti ovakve zastoje – rekao je Petrović.

On je naglasio da je situacija delimično popoljšana nakon što se novim vozilom, darom japanske ambasade, počelo da skuplja smeće u uskim ulicama gde je do sada to činjeno traktorom.

Check Also

Godinu dana rada lokalne vlasti u ovom mandatu – Cvetanović predstavio rezultate: “Mnogo toga je već učinjeno. Međutim, još mnogo toga tek treba da se uradi”

Godinu dana funkcionisanja lokalne vlasti u gradu Leskovcu posle lokalnih izbora održanih decembra 2023. godine …