
Iz budžeta Grada Leskovca danas je isplaćeno 48.330.425 dinara.
Suma od 4.933.466 dinara usmerena je za zarade zaposlenih u Predškolskoj ustanovi „Vukica Mitrović“.
Na ime sufinansiranja neinvazivnih prenatalnih testova izdvojeno je ukupno 300.000 dinara za 15 trudnica.
Firmi „Heka plus“ plaćeno je 42.177.720 dinara za nabavku paketa za penzionere, dok je advokatu Aleksandru Bukviću prebačeno 127.239 dinara za vršenje eksproprijacije.
Turistička organizacija Leskovac prirediće 31. decembra doček Nove 2026. godine na centralnom trgu, što će gradsku kasu koštati 792.000 dinara. Naši sugrađani će u novogodišnjoj noći imati priliku da uživaju u nastupu bleh orkestra Isidora Zećirovića, lokalnog Kortiko benda sa pevačem Nemanjom Nikolićem – Canetom.
Osim toga, moći će da učestvuju u nagradnim lutrijama i da uživaju u toplim napicima. Te večeri će biti podeljeno preko 2.000 pljeskavica.
Dnevnik Juga Dnevne internet novine juga Srbije