I ”Klek” pokleknuo pred ”Dubočicom”

Leskovčani zabeležili drugi uzastopni trijumf, prvi u gostima. ”Klek”-”Dubočica” 1:3 (21:25; 28:26; 25:17; 25:16)

Leskovački prvoligaš polako ulazi u formu, što dokazuje i pobeda u Kleku, najpoznatijem odbojkaškom selu u Srbiji.

– Iako je domaćin, u odnosu na prošlu sezonu podmladio sastav, radi se o tradicionalno neugodnom protivniku, jer se u Kleku uvek igra dobra odbojka. Mi smo, ipak, dokazali da smo u usponu forme. Prvi set smo dobili, drugi tesno izgubili na razliku, a u trećem i četvrtom rutinski odradili posao, upisuje atmosferu i kretanje rezultata kapiten, Uroš Bulatović.

”Dubočica” je, posle lošeg starta i dva poraza, upisala drugi uzastopni trijumf, a prvi na gostujućem terenu i upravo će bodovi osvojeni na strani, imati presudan uticaj na konačan plasman ekipe, jer ih u prošloj sezoni nije bilo mnogo.

Trenutno, ekipa pod vođstvom Žarka Veličkovića, zauzima 6. poziciju i naredne subote imaće priliku da nastavi pobednički niz. U Leskovac dolazi ”VGSK” iz Velikog Gradišta, a utakmica je na programu u subotu, u 19 sati i 3o minuta.

Sećanje kroz darivanje -Učenici iz Bojnika u znak sećanja na svoje drugare iz Ribnikara organizovali uskršnji bazar

Učenici Tehničke škole “Boško Krstić” iz Bojnika i njihovi predmetni profesori Tatjana Stanković i Dragan …