I Amerikanci snimaju emisiju o paprikama: Pored Meksika i Čile-a i Donja Lokošnica biće prikazana na američkom tlu

Da je paprika i to leskovačka nadaleko poznata i izvan granica Balkana svedoči i današnje snimanje američke produkcije, koja već pet dana boravi u selu Donja Lokošnica – nadomak Leskovca i snimaju emisiju o paprici.

Oni su u prethodnom periodu obišli brojne države i kontinente, a sada je na red došla i Srbija odnosno selo Donja Lokošnica koja je poznata po ovom crvenom zlatu.

“Lokošnički koziji rog” je već proslavljen širom sveta i izazvao je veliko interesovanje kako domaćih tako i stranih produkcija. U serijalu će biti prikazan istorijat i važnost paprike za ovaj kraj, našu zemlju i za svaku porodicu ponaosob.

Check Also

Rukometni Kup: Dubočica – Partizan 21:27

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su večeras u Leskovcu u utakmici 1/4 finala Kupa Prof. dr …