Gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović čestitao praznik Prepodobne mati Paraskeve – Sveta Petku

Povodom obeležavanja praznika Svete Petke, gradonačelnik Leskovca dr sci. med. Goran Cvetanović uputio je čestitku, u kojoj kaže:

„Svim pravoslavnim vernicima koji obeležavaju praznik Prepodobne mati Paraskeve, želim da ovaj dan provedu u krugu svojih najbližih. Sveta Petka, svetiteljka koja je pomagala bolesnima i siromašnima, zaštitnica žena, podstrek nam je za dela pobožnosti i milosrđa.

Svima koji večeras i sutra slave krsnu slavu, čestitam praznik sa željom da ga provedu u radosti i sreći, miru i blagostanju.“

Check Also

Vikend akcija uređenja više leskovačkih ulica – Uklanjanje divljih deponija i rastinja

Tokom vikenda na više lokacija u Leskovcu sprovodi se akcija čišćenja i uređenja javnih površina, …