Gradonačelnik Leskovca čestitao „Svetog Nikolu“

Gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović čestitao je danas slavu „Svetog Nikolu“, jednu od najčešćih slava u leskovačkom kraju.

– Svim sugrađanima koji danas slave Svetog Nikolu, jednog od najvećih hrišćanskih svetitelja koji važi za zaštitnika putnika, moreplovaca, ribara i splavara, čestitam krsnu slavu, sa željom da u slozi i blagostanju provedete ovaj praznik. Današnji dan, ali i svaki naredni neka Vam donese mir i radost. – navodi se u čestitki gradonačelnika Leskovca Gorana Cvetanovića.

Check Also

Leskovčanka Jasmina Jovanović Maca u četvrtfinalu prestižnog svetskog takmičenja

Leskovčanka među 200.000 umetnika iz celog sveta, potrebni su joj glasovi za nastavak takmičenja Leskovčanka …