Episkop niški G.G. Arsenije služio Svetu Arhijerejsku Liturgiju u crkvi Odžakliji

Njegovo Preosveštenstvo Episkop niški G.G. Arsenije juče je , na treći dan najradosnijeg hrišćanskog praznika, Božića, i na dan stradanja Svetog prvomučenika i arhiđakona Stefana, služio Svetu Arhijerejsku Liturgiju u leskovačkoj crkvi Odžakliji.

Episkop niški G.G. Arsenije čestitao je svim vernicima Božić i slavu Sveti Stefan i blagoslovio ih.

Svetoj Liturgiji prisustvovao je i gradonačelnik Leskovca, dr Goran Cvetanović.

Check Also

Tri Leskovčanke u izboru za Miss Universe Serbia, podrška sada potrebna Emiliji Jović

Leskovčanka Emilija Jović jedna je od kandidatkinja koje su uspešno prošle selekciju za ovogodišnji izbor …