Dubočica i pored osvojenog boda protiv Grafičara na beogradskoj Marakani ostala bez šansi u borbi za opstanak

Slide Background
Build & Design
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Fudbaleri Dubočice osvojili su danas bod na gostovanju u Beogradu u duelu sa ekipom Grafičara.

Meč koji je odigran na glavnom terenu stadiona Rajko Mitić završen je rezultatom 1:1.

Domaćin je poveo golom Maronga u 55. minutu, a bolju igru i terensku inicijativu u poslednjih pola sata utakmice Leskovčani su pretvorili u izjednačenje golom Nemanje Gorčića u 79. minutu.

Imala je Dubočica sjajnu priliku da sa popularne Marakane odnese i sva tri boda, ali je Lazar Mitrović u 2. minutu sudijske nadoknade vremena propustio stopostotnu priliku za gol, a iz duela “jedan na jedan” čuvar mreže Grafičara Aleksa Matić je izašao kao pobednik.

Posle 32. kola GFK Dubočica se nalazi na 12. mestu na tabeli sa 36 osvojenih bodova, 8 manje od Železničara koji je prvi iznad crtem u bezbednoj zoni sa 44 boda.

U pretposlednjem, 33. prvenstvenom kolu Prve lige Srbije Dubočica na stadionu Rosulja i Vlasotincu dočekuje ekipu beogradskog IMT-a.

FOTO PRIČA: Lazareva subota u Leskovcu

Leskovački mališani sa sa svojim porodicama danas su obeležili Lazarevu subotu – Vrbicu, praznik dečije …